1. Kreu
  2. /
  3. ParaFarmaceutike
  4. /
  5. Procurcuma ®

Procurcuma ®

23.00
Procurcuma® 30 tableta gastro rezistente.
Suplement me dozë te lartë te përbërësit aktiv Curcumin (700 mg ekstrakt) të nxjerrë nga rizoma e shafranit.

SKEDA ProCurcuma

S’ka stok

Kategoria: ParaFarmaceutike
Përshkrimi

Antiinflamatori me i fuqishem natural !

Suplement me dozë te lartë te përbërësit aktiv Curcumin (700 mg ekstrakt) të nxjerrë nga rizoma e shafranit.
Sipas studimeve *Curcuma e marre vetem nga rizoma eshte aktive dhe e efektshme prandaj nuk mund te krahasohet me tumerikun e kuzhines .

Unik nga përbërja, doza dhe cilësia.

Rritja e efikasitetit falë përbëresit shtese të PIPERINES e cila rrit fuqine e veprimit!

Procurcuma® indikohet veçanërisht për:

  • Proceset inflamatore.
  • Dhimbje te ndryshme artikulare , dhembi etj.
  • Funksionimit të mëlçisë dhe traktit gastrointestinal.
  • Crregullimeve e dhimbjeve menstruale.
  • Stresit oksidues, kundër radikalëve të lirë.

PROCURCUMA® NUK permban gluten ose embelsues, eshte pa OMG dhe Vegan OK.

Vlerësime (0)

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

Produkte të Ngjashme

Menu