1. Kreu
 2. /
 3. ParaFarmaceutike
 4. /
 5. Microvase Gel

Microvase Gel

18.00

Gel per kembe te lodhura dhe me probleme varice!  150 ml

Formule UNIKE me Cumarine!

Kategoria: ParaFarmaceutike
Përshkrimi

Gel Freskues, Mbrojtes, Tonifikues per kembe

 • te lodhura,
 • te enjtura,
 • mpirje,
 • varice,
 • edema,
 • dhimbje,
 • insuficenze venoze kronike.

Nje formule Unike me permbajtje Cumarine, Aloe vera, Salix alba, Menta, Centella, Meliloto.

Ndihmon ne trajtimin e problemeve te qarkullimit te gjakut te kembeve duke lehtesuar ecjen dhe dhimbjet.

Pa efekte anesore!

150 ml

Vlerësime (0)

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

Produkte të Ngjashme

Menu