1. Kreu
  2. /
  3. ParaFarmaceutike
  4. /
  5. Microvase Crono

Microvase Crono

21.00
Kategoria: ParaFarmaceutike
Përshkrimi

Suplement me permbajtje Diosmine dhe Kumarine.

Rekomandohet per Varice, Vena varikose, Edema, Hemoroide

Pa efekte anesore

30 tableta

 

Vlerësime (0)

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

Produkte të Ngjashme

Menu