1. Kreu
  2. /
  3. ParaFarmaceutike
  4. /
  5. Maske me valvul OXY ( Riperdoret )

Maske me valvul OXY ( Riperdoret )

10.00

Maske e Certifikuar OXY

95% mbrojtje nga bakteret. Lahet dhe Riperdoret deri ne 3 muaj.

Kategoria: ParaFarmaceutike
Vlerësime (0)

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

Produkte të Ngjashme

Menu