1. Kreu
 2. /
 3. ParaFarmaceutike
 4. /
 5. Maqui 500®

Maqui 500®

1 shqyrtim nga klient
21.00
Antioksidanti natural me i fuqishem ne Bote!  30 tab te pertypshme

SKEDA Maqui 500

S’ka stok

Kategoria: ParaFarmaceutike
Tags: energjia, energjise, imunitet i dobet, karbohidrat, metabolizmi, mireqenie, produkte, rritje imuniteti
Përshkrimi

Maqui 500® (Aristotelia Chilensis) njihet si antioksidanti me i fuqishem natural ne bote . Ka një fuqi antioksiduese prej 70000 μmol TE / 100g të shkallës ORAC (sipas certifikatës).

Eshtë i  pasur me vitaminë A dhe C, kalium, kalcium dhe hekur.

Suplementi Maqui 500® është unik për dozë dhe cilësi. Cdo tabletë përmban 500 mg maqui , 30 tableta te përtypshme dhe gjithashtu mund të merren me nje gote uje. Pa asnje efekt anesor.

 • Rrit imunitetin tek femijet dhe te rriturit.
 • Ndihmon në kundërveprimin e radikalëve të lirë, inflamacionit.
 • Siguron energji të dobishme për mirëqenien e personit duke e bere suplementin me te perdorurin ne Sport.
 • Mbron mushkerite tek duhanpiresit, probleme astme, ftohje etj…
 • Me i fuqishmi ne luftimin dhe parandalimin e infeksioneve urinare.
 • Bashkëvepron pozitivisht me karbohidratin dhe metabolizmin e lipideve.
 • Kontribon  në uljen e peshës së trupit.
 • Lufton qelizat kancerogjene.
 • Mbron sistemin kardiovaskular duke ulur nivelin e disa lipideve në gjak,
 • kontrollin e sheqerit në gjak dhe përmirësimin e rrjedhës së gjakut.
 • Mbron florën gastrointestinale.
 • Mbron lëkurën nga plakja e rrezeve
 • Kryen një veprim forcues në flokë.

Perdorimi  1-2 tableta ne dite.

Perdoret ne femije mbi 3 vjec.

Vlerësime (1)

1 shqyrtim për Maqui 500®

 1. Enea

  Super produkt per te rritur imunitetin dhe energjine

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

Produkte të Ngjashme

Menu