1. Kreu
 2. /
 3. ParaFarmaceutike
 4. /
 5. Eonskin ® 100ml

Eonskin ® 100ml

28.00
EONSKIN® – Krem rigjenerues dhe detoksues për lëkurën e këmbëve dhe trupit, duke zvogëluar pigmentimin dhe skuqjen falë përbërësve të saj inovues dhe me cilësi të lartë.

SKEDA EONSKIN

S’ka stok

Kategoria: ParaFarmaceutike
Përshkrimi

EONSKIN përmban :

 • MAQUI Hydroxytyrosol dhe Amla: polifenole me fuqi antioksiduese shumë të lartë, të dëshmuara në stimulimin e fibroblasteve, luftimin e radikalëve të lirë dhe inflamacionit, mbrojtjen nga rrezet dhe nga dëmtimet e agjentëve fizikë dhe kimikë, për një veprim të plotë anti-plakje.
 • CARNOSINE: antioksidues kundër degjenerimit të lëkurës, është një përbërës aktiv inovativ, jashtëzakonisht i plotë dhe interesant për rinovimin e lëkurës;
 • VITAMIN C: 3 izoforma (askorbyl palmitate, askorbil tetraisopalmitate, acid askorbik) me një veprim antioksidues dhe efekt pastrues për radikalet e lira, si dhe kapilarizmin mbrojtës.
 • DISODIUM EDTA: largon toksinat pigmentuese dhe inflamatore të lëkurës.
 • PERBERJE AKTIVE: Shea Butter të cilësisë së lartë, dhe Vaji i Peshkutt me veti ushqyese, qetësuese dhe riparuese të lëkurës.
 • VITAMIN E: antioksidues dhe kapilar mbrojtës.
 • OLYDOCANOL: me një efekt qetësues të dhimbjes
 • EONSKIN NUK përmban: Parabens, Petrolates, EDTA, BHT dhe BHA, TEA dhe MEA, Sulfates, Triclosan, Vajra esencialë, Allergens Parfum
Vlerësime (0)

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

Produkte të Ngjashme

Menu