1. Kreu
 2. /
 3. ParaFarmaceutike
 4. /
 5. Cumactive

Cumactive

20.00
Qetësues në kontrollin e edemes venoze linfatike. PA EFEKTE ANESORE. Indikohet në reduktimin e stazave venoze duke ulur shpejt sintomatologjine e lidhur me ndjesine e rëndeses së kembeve , kruarjen, mpirjen dhe pickimeve në këmbe.
Kategoria: ParaFarmaceutike
Përshkrimi

Produkt i studiuar dhe i ndërtuar në dozen e duhur për kontrollin dhe qetesimin e edemes venoze linfatike dhe për të gjitha problemet qe lidhen me te.
Përmban. 42.5 mg kumarine , 50mg eskuline, 50mg Rutine , Vitamine C , Vitamine B3 , Fe.

Indikohet :

 • EDEMA
 • ENJTJE TE KEMBEVE
 • IVC
 • DOBESIM KAPILAR
 • STAZA VENOLINFATIKE
 • LINFEDEMA
 • RENDESE
 • KRAMPE
 • DJEGIE
 • DHIMBJE
 • HEMOROIDE

PERDORIMI:

1. NEN PESHE – 1 tablete në dite
2. NE PESHE    – 1 tablete në dite, max
3. MBI PESHE  – 2 tableta në dite.

KUJDES!

Produkti nuk indikohet në pacient me nefropati të renda, epatopati të renda.
Nuk përdoret në shtatezani dhe laktacion. Mos të kalohet doza. Larg femijeve.

Vlerësime (0)

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

Produkte të Ngjashme

Menu